O serwisie


Dobroczynnosc.com to narzędzie służące prywatnym darczyńcom do efektywnego wspierania szerokiego spektrum stowarzyszeń i fundacji o różnorodnych celach. Organizacje te łączą dwie rzeczy: spełniają one zasady Kodeksu Dobrych Praktyk i działają na rzecz dobra wspólnego.

Poprawa efektywności wspierania jest możliwa dzięki pomysłowi portfeli dobroczynnych, podobnych w założeniach do swych inwestycyjnych odpowiedników. Darczyńcy mogą za ich pomocą wybrać kilka organizacji, przydzielić im określony procent ze swej darowizny, a następnie dokonać jednego przelewu w miejsce wielu. System zajmie się rozdzieleniem ich zgodnie z wolą Darczyńców.

Serwis został wymyślony i stworzony przez Gnyszka Fundraising Advisors – grupę fundraiserów popularyzujących ideę social fundraisingu wśród organizacji obywatelskich i Darczyńców.

Social fundraising – przekonanie o wielkiej wartości niewielkich, ale regularnych wpłat i długoterminowej relacji pomiędzy Darczyńcą i wspieraną organizacją.

W GFA wierzymy, że dywersyfikacja źródeł finansowania organizacji obywatelskich, jaką daje szeroka grupa stałych darczyńców, jest w stanie zapewnić długoterminową stabilność finansową oraz autentyczną niezależność.

Zapytania i prośby dotyczące działalności Serwisu prosimy kierować na adres sz.kasinski@dobroczynnosc.com

Zamknij