Informacje dla Organizacji

Korzyści oraz warunki partnerstwa z serwisem Dobroczynnosc.com:

Po nawiązaniu współpracy partnerskiej z nową organizacją, dodajemy ją do bazy naszych Partnerów. Od tego momentu każdy użytkownik serwisu może ją dodać do swojego portfela dobroczynnego oraz określić jaki procent swojej wpłaty chce na nią przeznaczyć.

Nasi użytkownicy mogą dowiedzieć się co słychać u naszych Partnerów z lektury bloga dobroczynności oraz profilu dobroczynnosc.com na Facebooku. Poza tym promujemy naszych Partnerów przy okazji mailingów do naszych użytkowników i sympatyków w postaci newslettera Dobroczynnosc.comwywiadów prasowych, różnego rodzaju imprez, zarówno zewnętrznych jak i naszych własnych – w rodzaju  Gali portalu Dobroczynnosc.com  w Warszawie.

Możliwa jest też indywidualna współpraca fundraisingowa z naszym zespołem (zapytania prosimy przesyłać na p.sulewski@dobroczynnosc.com).

Średnio nasi DOBROczyńcy wspierają organizacje w wysokości od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie.

Koszty zaistnienia na Dobroczynnosc.com:

Współpracę z każdą organizacją starającą się o dołączenie do naszego serwisu rozpoczynamy od wysłania do Państwa audytora  z firmy IBBC Group. Koszty audytu kształtują się od 50-500 zł, przy czym wysokość zależy od tego, czy nasz audytor musi przebyć dodatkową odległość oraz od wielkości organizacji, dla której ma przeprowadzić audyt. Celem audytu jest ustalenie aktualnego stanu Fundacji oraz jej celów długofalowych – audyt nie ma charakteru analizy ekonomicznej.

Stałym kosztem jest abonament miesięczny który wynosi przez pierwsze pół roku 49 zł + VAT, a później 99 zł + VAT  oraz 5 % prowizji, w której mieści się także 1,5% prowizja nakładana przez bank przez który przechodzą wpłaty na dane organizacje.

Portal się rozwija, stale przybywa nowych Darczyńców, jesteśmy także coraz częściej obecni w mediach. Dlatego dodatkowym zyskiem dla naszych organizacji jest możliwość nagłośnienia ich działalności w mediach. Pytania dotyczące współpracy z naszym Portalem prosimy kierować na adres sz.kasinski@dobroczynnosc.com.

Zamknij