• Noc Wolności 10 listopada

  Trzeci rok z rzędu Fundacja Dobroczynnosc.com ma zaszczyt zaprosić wszystkich na Noc Wolności! Ten wspaniały wieczór, sprzyjający powstaniu nowych więzi, przyjaźni i wyrosłych z nich wspólnych przedsięwzięć, ma na celu pokazać kolejny raz, że prawdziwi patrioci – prócz snucia planów – są zawsze gotowi do przemyślanej i dobrze zorganizowanej działalności, dzięki którym w Polsce dokonuje się zmian na lepsze. Bal odbędzie się  10 listopada w Warszawskim  Domu Technika NOT, przy ulicy Czackiego 3/5. Gośćmi honorowymi będą m.in. Rafał Ziemkiewicz, red. Stanisław Michalkiewicz, dr. Jan Żaryn, czy red. Tomasz Łysiak. Rezerwacji można dokonać na stronie www.NocWolnosci.pl.  Podczas imprezy będzie można wziąć udział w dobroczynnej loterii, konkursie oraz aukcji na rzecz organizacji dobroczynnych.

  Zapraszamy!

   

  wiecej
 • Sprawy Kresów wciąż interesują!

  W gronie organizacji, które mogą Państwo wspierać poprzez nasz serwis jest portal Kresy.pl, zajmujący się sprawamy dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Jego misją jest dokumentowanie polskiego dziedzictwa na tych ziemiach i monitorowanie sytuacji politycznej i geopolitycznej na Ukrainie, Białorusi, Litwie, etc.

  wiecej
 • Dzień Dziecka już niedługo

  Dzień Dziecka już za parę dni. Jest wiele dzieci, które potrzebują naszej pomocy. W naszym portalu znajdziesz wiele organizacji, którym możesz tego dnia pomóc: Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, Stowarzyszenie Na Tak, Fundacja Gajusz czy Fundacja dla Polonii
  Zrób tego dnia coś dobrego i pomóż najbardziej potrzebującym dzieciakom!

  wiecej
 • Love Story dla Banku Słuchaczy

  W niedzielę 19 kwietnia w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce mieliśmy okazję uczestniczyć w koncercie zespołu Love Story. Charytatywny koncert dla Banku Słuchaczy Radia Warszawa zorganizowała Fundacja Dobrych Mediów.

  wiecej
 • Grali dla podopiecznych Fundacji!

  Ostatni piątek – 19 kwietnia – upłynął pod znakiem kręgli! Nie były to jednak zwykłe kręgle, ale wyjątkowe kręgle dobroczynne z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty! Rozgrywki odbyły się w Rozrywkowym Centrum Miasta „Hulakula”. Dla podopiecznych Fundacji zebrano prawie 4.000 zł!

  Kręgle Dobroczynne

  wiecej